Hlasujte za Klub Magnus

09.05.2018 08:16

Vy rozhodujte, my pomáha je názov programu, ktorého organizátorom je spoločnosť Tesco, spoluorganizátorom je Nadácia Tesco a partnerom Nadácia Pontis. Hlavným cieľom programu je podpora miestnych projektov v okolí, kde žijú  zákazníci.

Projekt mestskej knižnice KNM sa v programe Vy rozhodujete, my pomáhame sa dostal do druhého kola, v ktorom už rozhodujú zákazníci predajní Tesco, teda i vy.

Touto cestou vás chceme požiadať o hlasovanie za projekt Klub Magnus – gamifikácia v knižnici. Cieľom projektu je vytvoriť v knižnici klub Magnus, ktorého maskotom bude Čarodejník Magnus. Klub združí deti a mládež, ktoré sa zapoja do hry Magnus – gamifikácia znamená vnášanie prvkov počítačových hier do neherného prostredia, napr. do knižnice. Zapojené deti budú plniť rôzne hry, úlohy, hlavolamy čí súťaže a získavať levely, odznaky, odmeny či tituly ako v počítačovej hre. Všetky aktivity klubu budú zamerané na čítanie detí, zvyšovanie ich čitateľskej gramotnosti a zlepšovanie čítania s porozumením.

Ako hlasovať? Každý zákazník, ktorý od 7.5. do 4.6. 2018, nakúpi v obchode Tesco, dostane po zaplatení jeden hlasovací žetón. Žetón vhodí do hlasovacieho boxu projektu, ktorý chce podporiť.

Kde hlasovať? V obchode Tesco vo Varíne (A. Bernoláka 1065), v Hypermarkete Tesco Žilina (Košická 3), v predajni Tempo Žilina (Bernolákova), v predajni Tesco Vlčince (Nitrianska ulica 3625).